VvE Beheer Haaglanden “Ongestoord en duurzaam woongenot voor bewoners door het geven van oprechte aandacht”

Wij zijn op korte termijn op zoek naar een enthousiaste collega die zich herkent in onze slogan. Ben jij de professional die niks leukers vindt dan het veroorzaken van een glimlach op de gezichten van onze leden? Luister jij om te begrijpen en zet jij door tot het wel goed geregeld is?

Herken jij jezelf in onderstaand profiel? Dan zien wij jouw CV en motivatie graag tegemoet. Jouw motivatie is voor ons belangrijker dan je opleiding. Bij ons werken betekent dat je gastvrij bent, op de klant gericht, een hekel hebt aan fouten maken en je daar samen van leert. Jij wilt een professional zijn, wij bieden jou een prettige en professionele werkomgeving.

Servicedesk Medewerker – Junior (M/V)

Het betreft een parttime functie (24 uur) en een fulltime functie (40 uur). Laten zien van eigen initiatief, klantgerichtheid, enthousiasme en interesse in onroerend goed is vanzelfsprekend. Jouw werkzaamheden bestaan uit het zelfstandig verzorgen en administreren van (klein) dagelijks onderhoud ten behoeve van verenigingen van eigenaars.

Tot het takenpakket behoren o.a.:

 • Per mail of telefonisch ben je eerste aanspreekpunt bij een acute lekkage / onderhoud
 • Uitzetten van opdrachten en melden van schade bij verzekeringsmaatschappij
 • Follow-up plegen op uitgezette opdrachten en schadedossiers
 • Ondersteuning van VvE Manager bij Groot Onderhoud door na te bellen voor aangevraagde offerte
 • Continue meedenken over (proces)verbeteringen binnen de afdeling en de organisatie

Wij zoeken een representatieve collega die:

 • MBO werk- en/of denkniveau heeft, voorkeur bouwkunde
 • Inzicht in technische en administratieve processen hebt in het vastgoedbeheer of in staat dit snel eigen te maken
 • Beschikt over goede communicatieve en schriftelijke/mondelinge vaardigheden
 • Een flexibele werkhouding heeft, ondernemend en servicegericht is
 • Organisatorisch sterk en stressbestendig is
 • Goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift
 • Goede beheersing van de Engelse taal in woord en geschrift
 • Kennis en ervaring heeft van Microsoft Office
 • Werkervaring is geen vereiste

Wij bieden de kandidaat:

 • Een afwisselende en verantwoordelijke baan in een professionele en dynamische werkomgeving
 • Een stimulerende en inspirerende werkomgeving, waarin je je kunt ontwikkelen
 • Een marktconform salaris met prima secundaire arbeidsvoorwaarden
 • Je hebt recht op 23 vakantiedagen per jaar
 • Indien je woon- werkafstand meer dan 10 km bedraagt heb je recht op reiskostenvergoeding
 • Verplichte pensioenregeling voor alle medewerkers

 

Interesse?

Je CV en motivatie kan je mailen naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.. Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.