Bouwkundige (beheerder) M/V (40 uur)

Wij zijn op zoek naar een Bouwkundig (beheerder) voor ons kantoor in Den Haag. VvE Beheer Haaglanden is een VvE kantoor die actief is in Den Haag en omstreken. Wij beheren ruim 860 VvE’s in en rondom Den Haag.

Conform de nieuwe wetgeving zijn de VvE’s verplicht een 0,5% van de herbouwwaarde te sparen. Hiervan kan afgeweken worden indien een VvE een meerjarenonderhoudsplan (MJOP) laat opstellen. Door het opstellen van een MJOP kan er voor het te verwachten groot onderhoud - voor een periode van 10-30 jaar - een bestemmingsreserve gecreëerd worden. Daarna dient het gebouw conform het plan onderhouden te worden. Voor ons kantoor zijn wij op zoek naar een bouwkundig beheerder die de MJOP gaat opstellen en vervolgens het groot onderhoud gaat voorbereiden en begeleiden. Ben jij die iemand? Solliciteer dan op deze functie.

Je werk:
Als bouwkundig beheerder bij VvE Beheer Haaglanden ben je verantwoordelijk voor het achterhalen van gebreken aan bouw– en installatiedelen van het gebouw. Je inventariseert het gebouw, voert bouwkundige inspecties uit en vertaalt dit naar een MJOP. Daarnaast ben je op de hoogte van het bouwbesluit, bouwmethodiek en de onderhoudskosten. Behalve het opstellen van een MJOP zal je ook uitgebreide adviezen schrijven en begeleiden van onderhoudswerkzaamheden. Je bent servicegericht ingesteld en je vindt het leuk om met de klant in contact te zijn. Verder ben je communicatief sterk en een echte kartrekker die meedenkt in processen.

Je profiel:
Jij bent een energiek en een communicatief sterk persoon die weet wat er speelt binnen de VvE en hebt een passie voor vastgoed en oog voor kwaliteit. Daarbij ben je gefocust op je persoonlijke ontwikkeling binnen het vakgebied. Je bereikt doelen samen met collega’s.

Kennis en betekenisvolle vaardigheden:

 • MBO niveau 4 / HBO werk- en denkniveau
 • Affiniteit met vastgoed is een pre
 • Zelfstandig kunnen werken, maar ook in teamverband, vernieuwen en het bereiken van doelen
 • Je blijft in piektijden of bij hoge werkdruk kalm en rustig
 • Je blijft ook onder druk doelgericht werken
 • Geen 9-5 mentaliteit
 • Goede communicatieve vaardigheden (in woord en geschrift)
 • Besluitvaardig en gaat een conflict niet uit de weg
 • Proactieve en klantgerichte instelling
 • Representatief

Wat bieden wij: 

 • Wij bieden goede primaire- en secundaire arbeidsvoorwaarden
 • Een afwisselende baan
 • Begeleiding bij verdere ontwikkeling van vaardigheden
 • Samenwerken met gemotiveerde collega’s

Interesse?
Ben je na het lezen van deze vacature geïnteresseerd? Reageer dan nu op deze vacature. Neem voor meer informatie contact op met Cihan Celik, afdeling HRM, Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..